Basha arrin marrëveshjen me aleatët, gazetari Renaldo Salianji sjell detajet për Euronews Albania

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit https://euronews.al/al për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota.

Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: https://bit.ly/3oEW3AU
N