Derbi Partizani-Tirana/ Të kuqte afrojnë në ekip futbollistin Valentino Murataj

Kete te enjte ne Elbasan Arena do te luhet derbi i dyte i këtij sezoni mes Partizanit e Tiranes dhe trajneri Ilir Daja ka nisur përgatitjet per 90 minuteshin e rendesishem.

Mes afrimeve te kësaj