Top Channel/ KAS rrëzon ankesat, përfaqësuesit e PD-LSI:Do e çojmë në Kolegj, vendimmarrje politike

Pas rrëzimit të ankesave të PD dhe LSI për pavlefshmëri të votave në qarkun Gjirokastrës për zgjedhjet e 25 prillit, përfaqësuesit e dy forcave politike në KQZ kanë ngritur akuza akuzuar