Top Channel/ Pas ditëve të nxehta, banorët e Durrësit kthejnë garderobën e dimrit

Fundjava që e kaloi u karakterizua nga temperatura të larta e kthjellime, dhe kështu qytetarët durrsakë nisën plazhin për këtë vit. Po ashtu, një numër i madh i qytetarëve nga Kosova zgjo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *