Top News – Rama komenton ftesën për Bashën/ ‘Synojmë një politikë që t’i ngjajë shqiptarëve’

Kryeministri Edi Rama në vijimësi të takimeve elektorale për zjedhjet e 25 prillit, ka takuar gra dhe vajza të cilave u bëri apel të marrin në dorë fatin e vendit. Sipas Ramës askush më mir